2019.0.15.0 SE/SV

I Sverige finns det totalt sju stycken CUPRA Corners.
Detta är återförsäljare som har specialutbildad CUPRA-personal.

Du hittar dessa sju här under.

JL Bilar

Richard Sjöbäck
0480-44 44 88
richard.sjoback@jlbilar.se
@cupra_kalmar

Atteviks Växjö

Christer Oscarsson
0470-753 183
christer.oscarsson@atteviks.se
@cupra_vaxjo

Olofsson Bil

Napoleon Slotte
08-515 155 00
napoleon.slotte@olofssonbil.se
@cupra_haninge

SEAT Malmö

Daniel Svensson
040-380 284
daniel.svensson@seatmalmo.se
@cupra_malmo

SEAT Göteborg

Jonas Sondell
031-750 16 70
jonas.sondell@dinbil.se
@cupragoteborg

Norrlands bil Luleå

Anna Nilsson
0705-514 808
anna.nilsson@norrlandsbil.se
@cupra_lulea

SEAT Stockholm Täby

Jonas Schwang
08-503 332 94
jonas.schwang@seatsthlm.se
@cupra_stockholm